fi ee gb

Kõnekeskuse

+372 745 4171
info@harrymetall.ee

Tegevjuht - Harri Salu

 +372  5398 2010
harri.salu@harrymetall.ee

Tootsmisjuht - Ergo Raudsepp

 +372 5349 5173
ergo.raudsepp@harrymetall.ee

Arendusjuht - Argo Salu

argo.salu@harrymetall.ee

Kvaliteedijuht - Konstantin Jemeljanovitš

qm@harrymetall.ee

Insener/projekteerimine - Dmitri Dugin

dmitri@harrymetall.ee

Insener/projekteerimine - Mihkel Uffert

mihkel@harrymetall.ee

CAM insener, CNC - Mart Liesment

mart.liesment@harrymetall.ee

Optimeerija CNC plasma/gaas - Kaido Ott

kaido.ott@harrymetall.ee

Tehase tee 2, Ervu, 61120 Tartu maakond